9163 LABRADOR BLUE PEARL GT
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9163 |
| Color | GREY AND BLUE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 372kg |
| Block | 9163 |
| Color | GREY AND BLUE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 182cm / 72inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 558kg |